PANEL REZERWACJI

Nautic 900

Nautic 900 to wyjątkowy jacht zaprojektowany przez D&S Yacht Design, jednego z najbardziej znanych duetów projektanckich, za projekt odpowiadał Jacek Daszkiewicz i Krzysztof Smaga. Nautic 900 został opracowany jako konstrukcja półślizgowa, z przeznaczeniem do wygodnego, wielodniowego pływania po raczej osłoniętych szlakach wodnych.

Na głównym pokładzie znajdziemy wszelkie udogodnienia dla komfortowego wypoczynku. Główny pokład został wyposażony w drabinkę do zejścia dla kąpieli wodnych, duży bagażnik na osprzęt ruchomy oraz pomieszczenie dla butli gazowej, dodatkowym atutem jest zewnętrzny prysznic znajdujący się na rufie. Znajdziemy tam również strefę do wypoczynku na kanapach wyposażoną w małe schowki i cupholdery. Dla komfortu prowadzenia sterówka została wyposażona w dużą konsolę sterującą z nawigacją oraz zegarami kontrolnymi.

Na dolnym pokładzie znajdziemy nowoczesny "salon" z funkcją sypialną wyposażony w duże okienka burtowe i lufciki, dzięki którym mamy bezpośredni dopływ świeżego powietrza nawet gdy zamkniemy mesę na czas nocy. Co wyróżnia dolny pokład to na pewno pełna wysokość stania dla komfortu poruszania się (190cm). Salon wyposażony w stół z dwoma rzędami siedzeń dla 6 osób, który po obniżeniu można zamienić w dodatkowe łóżko. Na tym poziomie znajdziemy również w pełni wyposażoną kuchnię z eleganckim blatem w którym są zamontowane wszelkie niezbędne urządzenia kuchenne takie jak zlewozmywak czy kuchenka gazowa z płytą ceramiczną. Dodatkowo w kuchni znajdziemy również zabudowaną lodówkę. Warto zwrócić uwagę na komfort sypialny, mianowicie obie kajuty sypialne są oddzielnie zabudowane, co daje też dużo prywatności podczas wodnych wędrówek. Istotną kwestią jest również zamykana łazienka w której znajduje się morskie WC oraz prysznic, tam również mamy zapewnioną wysokość stania (190cm) dzięki czemu spokojnie możemy w komfortowych warunkach brać prysznic.

Nasza jednostka jest wyposażona w silnik o mocy 150KM i rozwija prędkość do 40km/h, dzięki czemu będziemy mogli poczuć wiatr we włosach i mieć radość również z samego pływania. Na pokładzie znajdziemy pełne wyposażenie dla Naszego bezpieczeństwa takie jak koła ratunkowe, kamizelki ratunkowe w różnych rozmiarach, kotwicę, linki cumownicze oraz odbijaki.

Zapraszamy do poznania się z testem jednostki tego typu na stronie yachrsmen.eu: TEST NAUTIC 900

GALERIA

FORMULARZ REZERWACYJNY
Data zameldowania *
Ilość osób *
Imię *
Nazwisko *
Telefon *
Email *
Suma:
zł (w tym VAT)
Zgoda: *

*Wysłanie formularza nie wiąże się z potwierdzeniem rezerwacji. Potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo na maila wraz z ceną końcową oraz kolejnymi krokami dotyczącymi finalizacji zamówienia. Wysłanie formularza wiąże się jedynie z rezerwacją terminu do momentu finalizacji lub anulowania transakcji. Cała treść regulaminu zamówienia znajduję się pod tym linkiem.

**Informujemy, że wszystkie rezerwacje dokonane poza sezonem żeglarskim w miesiącach od października do maja (w zależności od możliwości atmosferycznych) będą automatycznie odrzucane. 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony znaczy, że zgadzasz się na ich użycie.